KYOCERA Bilgitaş ile Boğaziçi Bilgisayar Arasında Distribütörlük Anlaşması İmzalandı.

2018 Temmuz ayında imzalanan anlaşma çerçevesinde; bilişim sektörünün önemli aktörü Boğaziçi Bilgisayar, Türkiye fotokopi ve doküman çözümleri sektörünün öncüsü KYOCERA Bilgitaş’ın (Kyocera) A4 yazıcı ve çok fonksiyonlu fotokopi makinesi ürünlerinin distribütörlüğünü yapacak.

DONANIM Hit: 4763 / Yorum: 0 / 2 Ağustos 2018 16:00
KYOCERA Bilgitaş ile Boğaziçi Bilgisayar Arasında Distribütörlük Anlaşması İmzalandı.
-A +A

 
 
Boğaziçi Bilgisayar’ın yetkili dağıtıcısı olacağı Kyocera yazıcı ve çok fonksiyonlu fotokopi makineleri (MFP) arasında A4 boyutlu siyah / beyaz ve renkli giriş seviyesi ürünler yer alıyor. Dağıtım için söz konusu ürünlerinin seçilmesinin başlıca sebebi olarak KYOCERA Bilgitaş’ın Türkiye pazarında en çok tercih edilen bu ürün grubunu Boğaziçi Bilgisayar’ın uzun yıllara dayanan Pazar tecrübesi ve yaygın dağıtım ağı aracılığıyla daha çok müşteriye ulaştırmak istemesi ön plana çıkıyor. İş ortaklığının gerçekleşmesinde; Boğaziçi Bilgisayar’ın, diğer pek çok firmadan farklı olarak, distribütörlüğünü üstlendiği markaların marka bilinirliklerini güçlendirmeye yönelik sahiplenici yönünün de etkisi büyük.
 
KYOCERA Bilgitaş Bayi Direktörü Tayfun Avar, Boğaziçi Bilgisayar ile gerçekleşen iş ortaklığı konusundaki görüşlerini şu şekilde dile getirdi;
 
“KYOCERA Bilgitaş olarak yıllardır sunduğumuz kusursuz hizmeti sürdürmek ve geliştirmek en öncelikli amaçlarımızdan. Bu çerçevede Boğaziçi Bilgisayar ile imzaladığımız distribütörlük anlaşmasının Türkiye’nin dört bir yanındaki mevcut ve potansiyel müşterilerimize ulaşmak ve ihtiyaçlarını gidermek için çok önemli bir fırsat olarak görüyoruz. Dünyaca ünlü bilişim markalarının ürünlerinin dağıtımı konusunda güvendiği Boğaziçi Bilgisayar’la kurduğumuz iş birliğimizin, yeni stok ve dağıtım olanakları ile işletmemize, yeni distribütörümüze ve müşterilerimize değer katacağına olan inancımız sonsuzdur.”

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
2012 Byte Dergisi tüm hakları saklıdır Haber Yazılımı Haber Scripti