BioShock Infinite, Sevenlerini Üzecek

Çıkışı yılan hikayesine dönen BioShock serisinin 3. oyunu yine ertelendi. Ertelemenin gerekçesi ve yeni çıkış tarihini merak ediyorsanız, haberimize göz atın.

OYUN Hit: 985 / Yorum: 0 / 28 Aralık 2012 10:15
BioShock Infinite, Sevenlerini Üzecek
-A +A

Phantom Pain adı son günlerde oyun dünyasının en çok tartışılan isimlerinden biri olmayı başardı. Video Game Awards 2012 sırasında yayımlanan videosu ile birlikte herkesi merak içerisinde bırakan Phantom Pain, Moby Dick Studios tarafından hazırlanıyor gibi görünüyor.

BioShock serisinin yeni oyunu için artık gün saymaya başlayanlardansanız, size kötü bir haberimiz var. İlk olarak 2012 yılının başlarında piyasaya çıkması planlanan; sonra sonbahara, daha sonra ise Şubat 2013'e ertelenen BioShock Infinite, oyunun kreatif direktörü Ken Levine'den gelen açıklamaya göre bir ay daha ertelendi.

Irrational Games web sitesinde yer alan bir blog yazısında, oyunun çıkış tarihinin 26 Şubat'tan 26 Mart 2013'e alındığı açıklandı. Oyun üzerindeki çalışmanın tamamlandığını belirten Levine, son cilalamanın ve hata çözümlemenin başladığını duyurdu. Umuyoruz, BioShock 2 için artık daha fazla beklememiz gerekmez.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
2012 Byte Dergisi tüm hakları saklıdır Haber Yazılımı Haber Scripti