Azercell Defne’yi Çözüm Ortağı Olarak Seçti

Azercell kurumsal müşteri gelirlerini arttırmak için Defne’nin inovatif çağrı kontrolü ve yönetimi çözümlerindeki tecrübesinden faydalanacak.

YAZILIM Hit: 1105 / Yorum: 0 / 16 Aralık 2016 14:40
Azercell Defne’yi Çözüm Ortağı Olarak Seçti
-A +A

Defne’nin Mobil VPN çözümü sayesinde Azercell, kurumsal müşterilerine bundan böyle kısa numara arama, çağrı kontrolü, direkt bağlantı, özel numara planlaması, firma çalışma grubu oluşturma, telekonferans, mobil PBX gibi geleneksel servisleri CaaS (Communication as a Service –  Hizmet olarak İletişim) iş modelinde kendi iletişim ağı üzerinden sunabilecek.

Azercell CEO’su Vahid Mursaliyev, “Bu birlikteliğin kurumsal abonelerimize sunduğumuz katma değerli çözümlere stratejik değer katacağına inanıyorum. Defne’nin Mobil VPN çözümü sayesinde kurumsal müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu iletişim araçlarını sunarak, operasyonel giderlerini daha iyi kontrol etmelerine ve bütünleşik iletişim ortamı sunarak çalışanlarının verimliliğini arttırmalarına katkı sağlayacağız.” dedi.

Defne Telekomünikasyon CEO’su Oğuz Haliloğlu ise, “Azercell’le olan bu heyecan verici işbirliğimizin Azerbeycan telekomünikasyon pazarının tamamı üzerinde büyük bir etkisi olacağına ve hem Azercell’in kurumsal müşterilerine iletişim servislerinde en son teknolojiyi sunmasına, hem de Defne’nin Bağımsız Devletler Topluluğu bölgesindeki büyüme hızının artmasına faydası olacağına inanıyoruz.” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
2012 Byte Dergisi tüm hakları saklıdır Haber Yazılımı Haber Scripti